Karrier

Amennyiben közel áll hozzád a pénzügy és a számvitel, valamint szívesen gondolkozol üzleti problémákon és stratégiai kérdéseken, vonz a kihívás és a változatosság, érdeklődj a megadott nyitott pozíciókkal kapcsolatban és részletes tájékoztatást adunk az együttműködés lehetőségeiről.

Nyitott pozícióink:

Gyakornok

Gyakornoki programunk keretében megismerheted a hazai KKV szektor kihívásait, foglalkozhatsz valós üzleti kérdésekkel és aktívan részt vehetsz a projektek teljes egészének megvalósításában.

Akit keresünk

Rendelkezz aktív hallgatói jogviszonnyal (Bsc, Msc)

Tanulmányaid a közgazdaságtan valamely területéhez kapcsolódjanak

Legalább heti 20 óra kapacitással rendelkezz

Feladataid

Piacelemzés, kutatási munkák

Pénzügyi modellezés támogatása, előkészítése

Adatbázis építés, adatelemzés

Üzleti tervezés támogatása

Amit kínálunk

Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő

Fejlődési lehetőség

Versenyképes fizetés

Junior elemző

Pályakezdőknek önállóságot, kreativitást és folyamatosan változó izgalmas feladatokat kínálunk, amelyeken keresztül betekintést nyerhetsz számos iparágba, aktívan részt vállalhatsz a projektek irányításában és ügyfél kapcsolattartásban. Megtanulhatod a pénzügyi modellezés, stratégiaépítés és vállalatértékelés sajátosságait, tudásodat bővítve megismerheted a vállalati pénzügy, számvitel, kontrolling és vállalatirányítás számos területét.

Rendelkezz 1-3 éves szakmai tapasztalattal

Diplomádat pénzügyi, számviteli, vagy a közgazdaságtanhoz kapcsolódó egyéb területen szerezted

Képes vagy önállóan dolgozni, nem riadsz meg a problémáktól

Feladataid

Üzleti tervezés

Pénzügyi modellezés

Vállalatértékelés

Kutatások, elemzések és prezentációk készítése

Ügyfélkommunikáció

Önállóság és izgalmas, változatos feladatok

Folyamatos fejlődés

Teljesítményedtől függő fizetésemelés és előrelépés

Senior tanácsadó

Ha unod a monotonitást, az előre megtervezett karrierpályát és sablonos megoldásokat, de keresed a kihívást, szívesen foglalkozol valódi problémák megoldásával, kreatív, önálló és elhivatott vagy, akkor csatlakozz hozzánk.

Több mint 3 éve dolgozol pénzügyi, számviteli, tanácsadói területen

Magabiztos pénzügyi és számviteli tudással rendelkezel

Önálló projektmenedzsment ne jelentsen gondot

Feladataid

Projektmenedzsment

Junior munkatársak koordinálása

Teljes önállóság, változatos projektek és iparágak

Intenzív szakmai fejlődés

Teljesítményedtől függő előrelépés

2017 Planslab Kft.

H-1024 Budapest, Buday László utca 12.

+36/309136736

vera.lukacs@planslab.com